Aktualności

Światowy Dzień Osteoporozy

20 października obchodzony jest Światowy Dzień Osteoporozy. Tegoroczne obchody tego dnia na naszej Uczelni są organizowane m.in. przez Zakład Informatyki Medycznej i Telemedycyny WUM oraz Medyczny Uniwersytet Trzeciego Wieku WUM. Serdecznie zapraszamy wszystkich lekarzy oraz studentów zainteresowanych tą tematyką do udziału w sympozjum naukowo-szkoleniowym, które wieloaspektowo zajmie się zagadnieniem osteoporozy. Zapraszamy do uczestnictwa również wszystkie osoby cierpiące na osteoporozę. Specjalnie z myślą o nich zaplanowano warsztaty edukacyjne, podczas których chorzy m.in. dowiedzą się jak zapobiegać zmniejszaniu się gęstości kości,będą mogli wykonać darmowe badanie densytometryczne lub skorzystać z porady lekarza ortopedy.

Obchody Światowego Dnia Osteoporozy odbędą się 20.10.2016 r. w Centrum Sportowo-Rehabilitacyjnym WUM w godzinach 11.00-14.00.
Wydarzenie zostało objęte patronatem przez JM Rektora WUM Prof. Mirosława Wielgosia oraz Krajowego Konsultanta w dziedzinie Ortopedii i Traumatologii Narządu Ruchu Prof. Pawła Małdyka.

2016-wod-posters-pl-icons2016-wod-posters-pl-shield2016-wod-posters-pl-umbrella2016-wod-posters-pl-lifesaver